hakkimizda

Daha iyi bir seyahati kim hak etmiyor?
Unutulmaz anları, konforlu dakikaları?
Peki ya hak ettiğiniz imaja sahip olmayı?

Evet, fazlasıyla hak ediyorsunuz! Bunca zaman sahip olduğunuz imajı ve gücü her yerde devam ettirebilirsiniz. Kıbrıs’taki Lüks hizmetlerimizden faydalanarak vip first class bir seyahat süreci geçirebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında Kıbrıs Lüks Araç Kiralama, Kıbrıs’ın En iyi otelleri’nde konaklama, Kıbrıs’ta en iyi gecekulüpleri için rehberlik ve rezervasyon hizmetleri bulunmaktadır. Seyahatiniz başlangıcını ve konforunuzun sürekliliğini ayrıca kişisel imajınızı sergileyen aracınız size yakışır şıklıkta olmalı.

Herhangi bir gece kulübüne gittiğinizde aracınızın kalitesi sizin kişisel imajınıza da yansıyacaktır.

Her araç ile seyahat edilir mi?
Uçaktan iner inmez araç ihtiyacınız gün yüzüne çıkar, hemen bir servis ya da taksi arayışına başlarsınız. Belki de daha önce ziyaret etmediğiniz ya da birkaç kere geldiğiniz Kıbrıs hakkında pek fazla bilginiz yok, hangi yollardan gideceğinizi, otelinizin tam konumunu bilmiyorsunuz. Henüz tatilinizin başındayken tüm bunlarla uğraşmak can sıkıcı olabilir. Böyle şeylere kafanızı yormadan uçağınızdan iner inmez rahatça aracınıza doğru ilerlemek istemez miydiniz?

Konforlu bir seyahatin başlangıcı için Kıbrıs Lüks Araç Kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracınızı dilerseniz siz kullanırsınız, dilerseniz size özel transfer işlemleri gerçekleştiririz.

Kıbrıs trafiği Türkiye’deki normal trafiğe göre ters yönden aktığı için daha önce eğer Kıbrıs içerisinde araç kullanmadıysanız sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Ayrıca sağda bulunan direksiyonlara aşina olmayabilirsiniz. Size özel şoförünüz olması her zaman için daha prestijli olacaktır fakat bazen müşterilerimizin araç kullanma tutkusu da her şeyin önüne geçebilmektedir.

Sizi havaalanından aldıktan sonra isterseniz şehir turu atabilir birkaç yere uğrayabilir ve sonrasında otelinize geçerek gece için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Gece otelinizden özel olarak alınır ve gitmek istediğiniz mekana bırakılırsınız. Kıbrıs gece kulüpleri ile meşhur bir yer olduğu için gece eğlenmek istediğinizde Kıbrıs’ta çok fazla sayıda alternatif bulabilirsiniz. Çok fazla alternatif olduğu için seçim yapmak sizin adınıza zorlaşabilir. Bu konuda da size yardımcı olarak en güvenilir gece kulüpleri hakkında size bilgilendirmeler yapar ve dilerseniz rezervasyonunuzu yapabiliriz.

Bu konular hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Kıbrıs Gece Hayatı'nda 15 yıldır uzman kadro ile Vip Karşılama ve Transfer hizmetleri...

WhatsApp chat WhatsApp İletişim