Gece hayatının olmazsa olmazı, gece kulüpleri.

Söz konusu özellikle de Kıbrıs ise Kıbrıs Gece kulüpleri , Kıbrıs gece hayatının lokomotifidir diyebiliriz. Her yıl yüzbinlerce kişiyi ağırlayan ve onlara unutulmaz anlar yaşatan gece kulüpleri sayı olarak artış göstermektedir. Kıbrıs gece hayatının üst düzey hizmet anlayışı ile burada doyasıya gece hayatını yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs’ta yer alan sevilen gece kulüplerinden biri de Harem Gece Kulübü’dür.

Harem Gece Kulübü aklımıza ilk başta Osmanlı dönemindeki harem kültürünü getirebilir. İsim olarak buradan esinlenilmiştir. Osmanlı döneminde sarayın harem bölümünde yaklaşık 400 kadın bulunduğu tahmin edilmektedir. Padişahın kişisel zevkleri için istediğini seçtiği ve istediği ile birlikte olduğu, kendine özel dans gösterileri yaptırdığı tarih kitaplarında yazmaktadır.

Harem Gece Kulübü

Harem Gece Kulübü kendinizi padişah gibi hissetmenizi sağlayacak bir gece kulübüdür diyebiliriz. Burada birbirinden seksi kızlar, özenle seçilmiş seksi kızlar diyerek tekrar altını çizmek isterim, sizler için muhteşem şovlar yaparlar. Erotik dans şovları ile harika vücutlarının tüm detaylarını size sunarak sizi kışkırtmaya çalışırlar. Siz de bir padişah edasıyla oturduğunuz yerden onları izleyebilir , hoşunuza gideni yanınıza çağırabilir ve hatta onunla birlikte olabilirsiniz. İsterseniz size özel dans gösterisi yapmalarını da talep edebilirsiniz.

Harem gece kulübünde padişah sizsiniz. O yüzden siz nasıl bir gece geçirmek istiyorsanız geceniz o şekilde ilerleyecektir.

Harem gece kulübü yerleşim olarak Lefkoşa’da dır. Şehir merkezine 9 km , Ercan havaalanına 45 km uzaklıktadır. Bu nedenle Harem gece kulübüne gelmeden önce mutlaka transfer için bir araç belirmenizi tavsiye ederiz. Bizler size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Son derece konforlu ve lüks araçlarımız ile Kıbrıs taksicilerinden daha uygun tarifelerle transferinizi gerçekleştirebiliriz. İster havaalanından isterseniz otelden sizi alarak Harem gece kulübünün kapısına kadar sizi bırakır ve gecenin sonunda aynı şekilde sizi oradan alarak istediğiniz yere bırakabiliriz.

Kıbrıs gece kulüpleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sizlere özel olarak hazırladığımız Kıbrıs Night Club katalog için bize ulaşabilir ve online katalog talebinde bulunabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve seyahatinizi tüm detayları ile organize etmekten mutluluk duyarız.Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp İletişim