Şehvet, tutku ve eğlence denildiğinde akla ilk olarak Kıbrıs gelmektedir. Kıbrıs’ta bulunan gece kulüpleri, sundukları hizmet ve kaliteleriyle Türkiye’deki mekanlara fark atmayı bilmişlerdir. Kıbrıs gece kulübüaleminde her şey mubah olduğu gibi eğlencenin bir sınırlaması da bulunmamaktadır. Yani mekandan mekana geçerken eğlencede kesinti yaşamayacak, inanılmaz güzel kızlarla keyifte zirve yapacaksınız. Kıbrıs’ın en özel kokteylleriyle kafanızı güzelleştirirken, içtiğiniz alkollerle gece aleminin eğlenceli yüzüne giriş yapmış olacaksınız. Bilhassa Bafra gece kulübü ve diğer yerlerdeki mekanların kalite konusunda üstün olduklarını ifade edebiliriz. Geceden sabaha kadar durmaksızın devam eden şovlarla yorulmak nedir bilmeyeceksiniz. Bu konuda sizlere garanti verebiliyoruz.

Kıbrıs Gece Kulübü Açılış Saatleri

Kıbrıs’ta eğlence saatleri neredeyse bütün mekanlarda hemen hemen aynıdır. Kıbrıs gece kulübü açılışları sabah 11 gibi olsa da milletin yoğun olarak geldiği saatler akşam 21.00 civarlarıdır. Bu saatlerden sonra ortam müziğin ritmine kalırken, sahneye çıkan dansçılar seksi performanslarını sergilemekten geri kalmayacaklardır. 21.00-01.00 saatlerinde eğlendikten sonra 06.00’ya kadar devam edecek striptiz gösterileri başlamaktadır. Ateşli kıyafetlerle aklınızı kaçıracağınız danslar, şehvet seviyenizi de üst noktalara zıplatacak. Daha sonra mekanların 09.00’a kadar çeşitli gösterilerle açık kaldığını da ifade edebiliriz. Yani KKTC night club alemi neredeyse 20 saat aktiftir. Ancak 12 saat kesintisiz eğlencenin bulunduğunu da eklemeliyiz.

Kıbrıs Gece Kulübü Eğlence Hizmetleri

Kıbrıs’a ayak basıp da eğlenmeden gitmek pek akıl karı bir iş değildir. Bu nedenle Kıbrıs gece kulübü eğlence hizmetleri üst seviyededir. Tüm her şeyin rahatlığınıza göre organize edildiğini ekleyerek sözlerimize başlayalım. Böylelikle aklınızda başka bir şey olmayacak ve sadece eğlenceye kenetleneceksiniz. Bununla beraber özel +18 dans performansları, direk ve striptiz şovları görsel olarak doymanıza katkı sağlayacaktır. Ayrıca mutlu sonla bitireceğiniz gecelere güzel kızlar da yardımcı olacaktır. Bu açıdan Lefkoşa Night Club alemi de dahil olmak üzere her mekanın başarılı olduğunu ifade edebiliriz. Garsonların güler yüzlü ve hızlı hizmeti sayesinde vakit kaybı yaşamayacağınızı da tekrardan belirtelim. Kısacası Kıbrıs, gittiğiniz eğlence mekanlarını sollayacak performanslara imza atan bir ülkedir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat WhatsApp İletişim